De gratis Advertentie site van Arnhem en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Arnhem en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Vacatures
  3. Vacatures
  4. Toerisme, Reizen en Evenementen
ID: 14261

Werknemer B&B Zierikzee gezocht

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

Bal
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving
Binnenkort zal ik van start gaan met een Bed and Breakfast in Zierikzee. 1 kamer is gereed voor verhuur en meerdere kamers zullen in de nabije toekomst ook gereed zijn voor verhuur. Omdat ik zelf in loondienst werk heb ik niet de mogelijk om altijd voor de gasten aanwezig te zijn. Om deze reden zoek ik een klantvriendelijke werknemer die o.a. het ontvangen van de gasten waarneemt.

Wat bied ik?

50% van de omzet is voor de werknemer. Minimale omzet is 1 persoon per nacht á Euro 50. Maximale omzet in de nabije toekomst zijn 5 personen per nacht over meerdere kamers á Euro 200. Verdiensten liggen dus tussen de 25 Euro en 100 Euro per dag. Let wel, het gaat hier niet om een 'normale werkdag' van 8 uren, maar om bepaalde werkzaamheden die verricht dienen te worden gedurende de dag.

Wat vraag ik?

De werkzaamheden bestaan uit het ontvangen van de gasten met rondleiding en uitleg, klaarzetten van ontbijt voor de gasten, lichte schoonmaakwerkzaamheden en het uitchecken van de gasten. Dit zijn slechts enkele uren per dag waarvan een gedeelte naar eigen mogelijkheid ingedeeld kan worden. Omdat je 'het gezicht' van het bedrijf bent verwacht ik een verantwoordelijke houding, klantvriendelijkheid, sociale instelling, enige ervaring in HORECA en jezelf verstaanbaar kunnen maken in het Duits.

  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy